Moto Guzzi świętuje 50-lecie modelu V7

W związku z okrągłą rocznicą modelu V7 podczas targów Progressive International Motorcycle Show w Chicago obyła się premiera pamiątkowego Moto Guzzi V7 III Anniversario.

Moto Guzzi V7 III Anniversario. Foto: Moto Guzzi

Motocykl pojawi się w limitowanej serii, każdy egzemplarz będzie numerowany, wyposażony w skórzane, brązowe siodło, błotniki i bak z polerowanego aluminium, chromowane lusterka oraz wydechy.

Hołd dla oryginalnego V7 obejmuje między innymi charakterystyczne logo Moto Guzzi w błyszczącym wykończeniu. Maszyna pojawi się w sprzedaży od kwietnia w sugerowanej cenie 9 990 dolarów.

Moto Guzzi V7 III Racer. Foto: Moto Guzzi

Jeśli wariant Anniversario nie przypadnie odbiorcom do gustu ze względu na dużą powierzchnią chromów, będą mogli zdecydować się na wariant Moto Guzzi V7 III Racer, czyli custom bike’a, którego wyróżnia użycie czerwieni Racing Red.

Proszkowe malowanie pokrywa ramę i tylny wahacz, łączy się satynowym srebrem baku. W tym motocyklu zainstalowano również niewielką owiewkę nad przednim reflektorem i tablicę na numer startowy. V7 III Racer jest w tej samej cenie co Anniversario.

Moto Guzzi V7 Special III. Foto: Moto Guzzi

Kolejny model to V7 Special III, którego wygląd determinuje ciekawe połączenie chromu z czarnymi akcentami oraz zimnym błękitem malowania. Wśród wielu nowych szczegółów modelu znajdują się szprychowe felgi z polerowanego aluminium i deska rozdzielcza z dwoma okrągłymi zegarami.

Jest też pikowane siodło i uchwyt dla pasażera. Cena Special III wyniesie 8 490 dolarów. Premiera również w kwietniu.

Moto Guzzi V7 II Stone. Foto: Moto Guzzi.

Ostatnia nowość to wersja V7 II Stone, w której przeważa matowa czerń. Matowy jest także zbiornik i boczne pokrywy pokryte czarną farbą, natomiast klient może wybrać sobie kolor baku.

W przypadku tej maszyny skrócono przedni błotnik, zainstalowano nowe siodło, założono ciekawe koła z lekkiego stopu. „Kamienny” model pojawi się u dealerów już w marcu, jego cena wyniesie 7 990 dolarów.

%d bloggers like this: