Nowe akcesoria Indian Motorcycle

Wraz z unowocześnieniem linii motocykli Indian na rok 2017 pojawiła się również nowa seria akcesoriów. Jednym z najciekawszych dodatków są nowe podesty dla modelu Indian Scout, które powstały, aby doskonale wyglądać, ale również zapewnić komfort podczas długich podróży. Instalacja podestów jest bardzo prosta.

Foto: Indian Motorcycle

Kolejny nowy dodatek dla Scouta to gmole, czyli rama z rur stalowych zabezpieczająca motocykl, silnik, a niekiedy i motocyklistę, w razie wywrotki. Indian nazwał zwój model 1920 Beach Bars. Zgodnie z nazwą gmole nawiązują do charakterystycznego wyglądu akcesorium z początków oryginalnego modelu.

Inne dodatki to niska szyba 1901 w ciemnym kolorze, czy też większy model chroniący przed wiatrem i deszczem. Flare Windshield pasuje do większości modeli marki. W kategorii Premium pojawiło się m.in. nowe siedzisko. Jest nie tylko bardzo wygodne, ale również… podgrzewane.

Foto: Indian Motorcycle

Klienci mogą również zdecydować się na cały zestaw Billet Style Collecion, który umożliwi zmianę wyglądu całego motocykla dzięki wymianie bocznych pokryw, końcówek tłumika, itd. Więcej informacji znajdziecie u lokalnego dealera marki Indian.

%d bloggers like this: