Facet przebrał się za Elmo i jeździ na motocyklu. Po co?

Pewien właściciel Hondy MSX125 z Cardiff – stolicy i największego miasta Walii, przebiera się za czerwonego stworka i jeździ na motocyklu tylko po to, aby wzbudzić uśmiech na twarzach mijanych ludzi. I to mu się stale udaje.

CRDF Rider. Foto: aminoapps.com

Motocyklista, znany na jutubie jako CRDF Rider, kupił pewnego dnia zabawną nakładkę na kask, po nałożeniu której hełm przypomina głowę Elmo, czyli czerwonego potworka z nosem jak pomarańcza, bohatera Ulicy Sezamkowej, telewizyjnego serialu edukacyjnego dla dzieci.

Któregoś niedzielnego poranka CRDF Rider wyjechał w „kasku Elmo” na drogę i niepomiernie zdziwił się żywiołową i bardzo pozytywną reakcją ludzi na swoje przebranie.

CRDF Rider. Foto: aminoapps.com

Motocyklista poszedł za ciosem, znalazł w sieci i kupił cały strój, w którym wygląda jak nieco większa wersja Elmo. Od tej pory regularnie wyjeżdża na ulice i rozśmiesza mieszkańców nietypowym przebraniem.

Co najciekawsze, motocyklista zauważył po jakimś czasie, że żywiołowa i serdeczna reakcja ludzi, rozmowy z nimi i żarty wpłynęły również na niego. Mniej się przejmuje problemami, stał się weselszy i zmieniło się jego podejście do życia.

CRDF Rider. Foto: aminoapps.com

Być może warto powielić pomysł Walijczyka? Ciasteczkowy Potwór albo Wielki Ptak na pewno zrobiłby furorę na ulicach Warszawy, Poznania, Sopotu i innych polskich miast.

%d bloggers like this: