Vanguard szuka kierowców testowych. Możesz być jednym z nich!

Pamiętacie niezwykły prototyp Roadstera od Vanguarda? Firma przygotowuje się do wdrożenia produkcji, natomiast obecnie poszukuje test-riderów, którzy wezmą udział w fazie rozwojowej.

Vanguard Roadster został zaprezentowany w grudniu ubiegłego roku w Nowym Jorku. Pokaz wzbudził wielkie zainteresowanie publiczności dzięki unikalnej konstrukcji motocykla, zaawansowanych materiałów, z których wykonano cześć komponentów, oraz nietypowej technologii produkcji, m.in. druku 3D i użycia silnika jako części ramy.

Vanguard Roadster. Foto: Vanguard

Zbudowany w Brooklyn Navy Yard, Vanguard Roadster wyposażony jest w wytrzymały silnik V-Twin 1917 cm3. Moc przekazywana jest do tylnego koła poprzez wał napędowy. Zawieszenie i hamulce to konstrukcja Brembo. Szczegółem zasługującym na uwagę jest zbiornik paliwa, który może obracać się, co umożliwia dostęp do głowic cylindrów i świec zapłonowych.

Pierwsza runda testów ma za zadanie stworzyć model produkcyjny opłacalny do codziennego użytku. Zagadnienie będzie badane przez wielu branżowych specjalistów i inżynierów, ale firma poszukuje również zwykłych motocyklistów, którzy przetestują motocykl i dostarczą działom technicznym informacji zwrotnych.

Vanguard Roadster. Foto: Vanguard

„Zawsze marzyłem o tym, aby zerknąć za bramę firm motocyklowych i zobaczyć proces konstruowania motocykla, więc pomyślałem, że damy tę ekscytującą okazję trzem szczęśliwcom, którzy będą zainteresowani naszym przedsięwzięciem” – powiedział prezes Vanguard, Francois-Xavier Terny.

„Spodziewamy się cennych i szczerych opinii tych osób, dzięki czemu będziemy mogli dotrzymać naszej obietnicy, czyli premiery wyjątkowego motocykla w rozsądnej cenie” – dodał prezes Vanguard.

Vanguard Roadster. Foto: Vanguard

Konkurs internetowy dato szansa na fuchę oficjalnego kierowcy testowego firmy Vanguard. Co najważniejsze, przeznaczony jest dla nieprofesjonalnych motocyklistów. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić tę stronę, odpowiedzieć na pytanie i potwierdzić zgłoszenie poprzez link, którzy pojawi się w zwrotnej wiadomości mailowej.

Akcja kończy się 28 lutego, zwycięzcy zostaną wyłonieni 3 marca.

%d bloggers like this: