Walentynkowe targi Poznań Motor Show

W tym roku targi Poznań Motor Show odbędą się od 6 do 9 kwietnia, ale organizatorzy przedsięwzięcia już kuszą potencjalnych gości specjalnymi akcjami. Nowym pomysłem jest propozycja zakupu biletu w formie prezentu na… Walentynki.

Dodajmy, że nie chodzi o standardową wizytę na targach, ale bilet na Motor Show Press Day.

Foto: Poznań Motor Show

Press Day to dzień dla dziennikarzy, ludzi związanych z biznesem motoryzacyjnym oraz największych pasjonatów motoryzacji. Ograniczona liczna biletów oraz wysoka cena gwarantuje brak tłumów i większy komfort podczas zwiedzania targów.

Goście mogą ponadto wziąć udział w konferencjach największych marek, zobaczyć premierowe pokazy, zwiedzić w spokoju ekspozycje, porozmawiać z wystawcami i otrzymać limitowane pakiety informacyjne i prezenty. Cena specjalnej wejściówki nie jest niska, wynosi 100 zł w przedsprzedaży i 120 w dniu imprezy.

Foto: Poznań Motor Show

Przypomnijmy jeszcze, że zeszłoroczna edycja skupiła ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy. Podczas czterech dni targów zaprezentowano blisko 70 motoryzacyjnych nowości, odbyła się również jedna premiera europejska. Targi odwiedziło 133 108 osób.

W halach przeznaczonych dla branży motocyklowej zorganizowano Mistrzostwa Polski Custom Festiwal. Oczywiście my również odwiedziliśmy Poznań Motor Show. Tak było w zeszłym roku.

Foto: Poznań Motor Show
%d bloggers like this: