“Orzeszek” nie oznacza rezygnacji ze słuchania muzyki i komunikacji z innymi motocyklistami

Sena Technologies zaprezentowała ulepszony model kasku z intercomem. Model Cavalry to tak zwany  “orzeszek”, który zapewnia większą swobodę podczas jazdy.

Cavalry. Foto: Sena

Każdy, kto próbował instalować w tego typu kasku jakiś system komunikacji all-in-one, zdaje sobie sprawę, że to spory kłopot. Sena myśli o zwolennikach swobodnej jazdy, którzy chcieliby się skomunikować z innymi motocyklistami. System bazuje na łączności Bluetooth i jest właściwie od razu gotowy do pracy.

Oczywiście urządzenie umożliwia słuchanie ulubionej muzyki, odbieranie połączeń telefonicznych, słuchanie nawigacji GPS i interakcję z czterema innymi motocyklistami. Zasięg wynosi 900 metrów.

Cavalry. Foto: Sena

Jednocześnie kask nie stracił cech, które sprawiają, że jest wybierany przez niektórych motocyklistów. To nadal bardziej imitacja kasku, czyli krótka skorupa, dzięki której poczujesz wiatr nawet na czubku głowy.

Interkom zapewnia do 10 godzin rozmów, Cavalry wyposażono w głośniki zapewniające poziom HD, system bazuje na zaawansowanej technologii Sena Advanced Noise Control, która gwarantuje redukcję szumu wiatru i regulację głośności, aby uzyskać jak najlepszą jakość w trakcie jazdy.

Cavalry. Foto: Sena

Do zestawu dołączone są także nauszniki, które można szybko założyć i wzmocnić dźwięki w trakcie dłuższej jazdy. Kask będzie dostępny w cenie 349 dolarów.

%d bloggers like this: