Harley-Davidson Battle of the Kings – zagłosuj!

Trzecia edycja Harley-Davidson Battle Of The Kings cały czas trwa. Dwieście osiem niestandardowych modeli Sportstera bierze udział w rywalizacji. Wielki zwycięzca zostanie wybrany przez jury podczas targów EICMA w Mediolanie, które odbędą się w listopadzie.

Battle of the Kings. Projekt ze Szczecina. Foto: Harley-Davidson

Przypomnijmy, że dealerzy mieli do wyboru trzy maszyny z rodziny Dark Custom Sportster, czyli Iron 883, Forty Eight i Roadstera. Każdy z wybranych maszyn ma ograniczony budżet, który wynosi odpowiednio 16 000 dolarów dla Irona 883, 18 500 dolarów dla modelu Forty-Eight i Roadstera.

Dlaczego to w ogóle jest ważne, aby oddać swój głos, skoro to ostatecznie sędziowie zadecydują, kto zostanie królem? Otóż to w naszych rękach leży decyzja, który motocykl wejdzie w ostatnią fazę.

Battle of the Kings. Projekt z Poznania. Foto: Harley-Davidson

Z Europy Środkowej i Wschodniej pochodzi aż trzynaście motocykli, czyli tyle samo ile w zeszłym roku. Po sześć projektów bazuje na modelach Forty-Eight i Roadster, a jeden dealer (ze Szczecina) zdecydował się na wybór Irona.

Propozycja dealera z Poznania na bazie modelu Forty-Eight, różni się od standardowej głównie wózkiem bocznym (na zdjęciach). Pozostałe motocykle z naszego obszaru znajdziecie tutaj.

Battle of the Kings. Projekt z Poznania. Foto: Harley-Davidson
%d bloggers like this: