Game Over Cycles nagrodzone podczas Motor Bike Expo Verona

Podczas zakończonych w miniony weekend targów Motor Bike Expo Verona, polska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła dwie nagrody.

Szef GOC Stanisław Myszkowski (w środku) z nagrodami. Foto: GOC

Motor Bike Expo Verona to jedna z największych imprez motocyklowych w Europie i największe wydarzenie branży customowej we Włoszech. Organizowane od 2009 roku targi, co roku przyciągają tysiące entuzjastów dwóch kółek. W 2016 roku w imprezie wzięło udział 673 wystawców i ponad 150 000 zwiedzających.

HRC Bike i nagrody otrzymane na Verona MBE. Foto: GOC

Zbudowany przez GOC Hard Rock Cafe Bike zajął drugie miejsce w kategorii “Modyfikowany Harley” w “Italian Championship” Bike Show, mistrzostwach Włoch będących częścią organizowanej przez firmę Custom Chrome serii Custom Chrome International Bike Shows.

Podczas imprezy zmodyfikowany przez polską ekipę Harley-Davidson Sportster 883 otrzymał również wyróżnienie specjalne przyznane przez hiszpański magazyn Eliot Iron.

Premiera HRC. Foto: GOC

Customowy Cafe Racer zbudowany przez GOC dla restauracji Hard Rock Cafe Kraków to maszyna łącząca świat motoryzacji ze światem muzyki. Koncept ten objawia się obecnością w konstrukcji elementów wyglądających jak instrumenty lub sprzęt muzyczny, a zarazem będących w pełni funkcjonalnymi częściami motocykla. Motocykl prezentowaliśmy już na naszych łamach, m.in. tutaj.

Oficjalna premiera maszyny odbyła się 21. października zeszłego roku w restauracji Hard Rock Cafe w Krakowie.

Game Over Cycles to działająca od 2012 roku w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy firma produkująca motocykle typu custom. W zeszłym roku GOC zostało oficjalnym partnerem marki Harley-Davidson, a zarazem inwestorem i twórcą w Rzeszowie pierwszego salonu marki na wschodniej ścianie kraju.

%d bloggers like this: