Zegarek dla wielbiciela Hondy Gold Wing

Od czasu premiery w 1974 roku Honda Gold Wing jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli wśród maszyn dla motocyklistów preferujących długie dystanse. Duch przygody i wszechstronność towarzyszyły również projektantom zegarka nawiązującego do słynnego motocykla. Przynajmniej tak go reklamują.

Gold Wing 74. Foto: goldwing.us

Gold Wing 74 został skonstruowany i jest produkowany w Niemczech, natomiast jego przeznaczeniem jest oczywiście głównie rynek amerykański. Koperta XL o średnicy 43 mm wykonana została ze stali nierdzewnej. Materiał szkiełka to szafir, co oznacza, że można je zarysować wyłącznie diamentem.

Chronograf uzupełniono czarnym, skórzanym paskiem dopasowanym do koloru cyferblatu, na którym znalazło się również logo Gold Wing 74. Mechanizm zegarka to model Myota VD 53.B. Warto wiedzieć, że Myota należy do Citizen Group, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Koperta jest wodoszczelna do 5 atm.

Gold Wing 74. Foto: goldwing.us

Do zegarka dołączony jest metalowy futerał. Gwarancja wynosi dwa lata. Gold Wing 74 oferowany jest w cenie 139 euro, można go zakupić na stronie amerykańskiego sklepu GoldWing.us.

%d bloggers like this: