Właśnie dziś możesz zarezerwować gorącą Yamahę XSR900 Abarath

Dziś ruszają rezerwacje na 95 egzemplarzy Yamahy XSR900 Abarath. Motocykl jest wynikiem współpracy włoskiego producenta samochodów Abarath (obecnie cześć Fiata) z Yamahą.

Yamaha XSR900 Abarath. Foto: Yamaha

Dziewięćdziesięciu pięciu klientów, którzy zdecydują się na rezerwację, dostanie w ramach programu VIP EXperience możliwość uczestnictwa w testach jazdy samochodów Abarath na torze oraz wizytę w siedzibie producenta w Turynie. Zamówienia można składać tutaj, oczywiście o ile macie wolne ok. 50 000 zł.

Yamaha XSR900 Abarath. Foto: Yamaha

Dodajmy jeszcze, że w salonach motocykl pojawi się w kwietniu. XSR900 Abarath to cafe racer z serii Sport Heritage wyposażony w tytanowe wydechy Akrapovic z podwójnym tłumikiem.

Yamaha XSR900 Abarath. Foto: Yamaha

Działo robi wrażenie, ale najważniejsze, że płynnie i wdzięcznie łączy się z całością. Nawet malowanie, czyli szary kolor ożywiony czerwienią, wygląda doskonale.

Yamaha XSR900 Abarath. Foto: Yamaha

Na dodatek to po prostu dobry motocykl, spadkobierca solidnej Yamahy XSR900, co oznacza świetne osiągi i wysoką kulturę pracy trzycylindrowego silnika.

Dotychczas udostępniono do sprzedaży  zaledwie 695 egzemplarzy motocykla, które rozeszły się jak gorące bułeczki. Dzisiejsza pula będzie ostatnią przed premierą salonową. Zapewne motocykle znajdą nabywców w ciągu kilku minut. Start rezerwacji zaplanowano na godzinę czternastą.

%d bloggers like this: