Romet prezentuje TRENDY 2017. To klasyka i technologia

Nowa kolekcja Romet 2017 została podobno skrojona pod oczekiwania polskiego rynku motoryzacyjnego. Polski producent zobowiązany postępem technologicznym wyprowadza do kolekcji na stałe elektroniczny wtrysk paliwa oraz zaawansowane układy hamulcowe.

W pogoni za trendem neoklasyków oferta Rometa poszerza sie najmocniej właśnie w tej grupie. Duże zainteresowanie małymi motocyklami typu adventure nadal rośnie, dlatego też i w tym segmencie pojawiła się nowość – ADV125 FI pro oraz ADV400.

Romet Classic 400. Foto: romet.pl

Jednocześnie Romet umacnia swoją pozycję w grupach naked/sport – modele ZK125 oraz K125 otrzymują nowe technologie. Najnowsze modele zobaczymy na żywo podczas targów w Warszawie na Wystawie motocykli i skuterów ( 3-5.03), oraz w Poznaniu podczas Motor Show (6-9.04).

Jednym z reprezentantów tegorocznych trendów jest Classic Retro, dowód na to, że klasyka wciąż jest na fali. Zwłaszcza, gdy pod nadwoziem o linii do złudzenia przypominającej najlepsze pierwowzory sprzed lat kryją się współczesne podzespoły. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom podwyższona została dynamika i bezpieczeństwo.

Można mieć wiele zastrzeżeń do Rometa, ale trzeba przyznać, że firma stara się sprostać oczekiwaniom rynku i klientów.

%d bloggers like this: