Poszukiwany dostawca ziela, który lubi jeździć na motocyklu. Praca marzeń?

Kto powiedział, że legalizacja marihuany jest zła? Trzeba wskazać, że oprócz walorów leczniczych, mniej restrykcyjne przepisy mogą mieć wpływ również na rynek pracy. Jeśli nie wiedziałeś, to możesz zostać dostawcą ziela, a właściwie to nawet aplikować na to stanowisko właśnie teraz.

Jeśli podoba ci się jazda na motocyklu przez cały długi dzień i jesteś pozytywnym człowiekiem, który lubi rośliny z rodziny konopi, możesz dodatkowo zarobić całkiem sporo pieniędzy. Problem jest taki, że praca czeka za oceanem, aż w San Francisco.

Foto: lifted420.org

Firma, która zajmuje się dostarczaniem cannabis dla celów medycznych, funkcjonuje od sześciu lat i właśnie poszukuje kurierów motocyklowych, którzy chcieliby podjąć się pracy w pełnym lub chociaż niepełnym wymiarze godzin. Obszar działania zmotoryzowanych kurierów to oczywiście słoneczne San Francisco.

Park maszynowy obejmuje zarówno skutery, jak i motocykle, natomiast aplikant na stanowisko zielonego kuriera musi legitymować się prawem jazdy kategorii M1. Przydałoby się również pewne doświadczenie motocyklowe, ale nie jest to wymóg bezwzględny. To już właściwie wszystkie konieczne umiejętności chociaż znajomość angielskiego w podstawowym zakresie też by się zapewne przydała. Ile wynosi zarobek?

Aktualna stawka to 15 dolarów za godzinę. Oczywiście San Francisco to ogromne miasto, ale możliwość zwiedzania Frisco na motocyklu z pełnym bakiem, za co jeszcze ktoś płaci, wydaje się fajną opcją. Oczywiście w ramach umowy pracownik może liczyć na… darmowe próbki i spore rabaty na produkty firmy. San Francisco to naprawdę przyjazne miasto…

%d bloggers like this: