Wspierasz WOŚP? Zobacz kalendarz “Harley-Davidson Gdańsk 2017”

Powoli zbliża się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym z przedsięwzięć w ramach wspierania WOŚP jest kalendarz “HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017”, z którego cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Jurka Owsiaka.

Foto: harley-davidson-gdansk.pl

Kalendarz składa się z okładki i 12 kart przedstawiających zcustomizowane w Gdańsku motocykle Harley-Davidson. Serial liczy jednie 100 egzemplarzy. Można je kupić w salonie Harley-Davidson Gdańsk lub za pośrednictwem sklepu internetowego Harley-Davidson Gdańsk.

Wyjątkową publikacja nie uszła uwadze centrali firmy Harley-Davidson. Przedsięwzięcie zyskało aprobatę samego Billa Davidsona, wnuka jednego z założycieli marki. Kilka sztuk zostało przez niego podpisanych.

Foto: harley-davidson-gdansk.pl

Obok autografu Davidsona znalazł się także podpis dyrygenta Wielkiej Orkiestry – Jerzego Owsiaka. Jeden egzemplarz już trafił na orkiestrową aukcję na portalu Allegro.pl, a kolejne 3 będzie można wylicytować 15 stycznia podczas Finału Orkiestry w Gdańsku na Targu Węglowym.

Foto: harley-davidson-gdansk.pl

To właśnie na ręce przedstawicieli Urzędu Miasta i Sztabu działającego przy Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Harley-Davidson Gdańsk przekazał te wyjątkowe kolekcjonerskie kalendarze. Jest to niewątpliwie wielka gratka dla miłośników amerykańskiej legendy i pierwsza taka okazja w Polsce, by wylicytować pamiątkę z autografem Pana Davidsona.

Kalendarzowe fotografie wykonał Piotr Mielewczyk z Fotilo. Nietypowy prezent można nabyć w salonie Harley-Davidson Gdańsk na Miałkim Szlaku w Gdańsku lub za pośrednictwem tej strony.

%d bloggers like this: