Yamaha z workiem prezentów

Yamaha Motor postanowiła ułatwić zadanie wszystkim, którzy szukają prezentów dla swoich najbliższych. W świątecznej ofercie Yamahy znajdziemy mnóstwo inspirujących pomysłów – od motocykli i skuterów, które w końcówce roku można upolować w atrakcyjnych promocjach, przez szeroką ofertę sprzętu i akcesoriów marine, po bogate kolekcje odzieży i pomysłowych gadżetów.

Świąteczne zakupy to świetny pretekst do nabycia nowych elementów odzieży z najnowszych kolekcji – REVS do noszenia na co dzień oraz MX Gear – dedykowanej fanom jazdy crossowej. W gamie REVS znajdziemy m.in. t-shirt, koszulki polo, ciepłe bluzy czy kurtki typu softshell dla kobiet i mężczyzn, a w MX Gear – kurtki i spodnie enduro, jerseye, rękawice i dresy do założenia po skończonej zabawie na YZ.

Foto: yamaha-motor.eu
Foto: yamaha-motor.eu

Wielbiciele motocykli cenią stylowe gadżety. Yamaha przygotowała drobiazgi na każdą okazję dla wszystkich, którzy chcą mieć ze sobą coś, co będzie im przypominać o ulubionym sprzęcie. Nowoczesny zegarek, kubek idealny na poranną kawę, parasol czy czapka z daszkiem z pewnością sprawią radość bliskim.

Yamaha jako marka rodzinna nie zapomniała także o najmłodszych. Sanki w kształcie skutera śnieżnego Apex, rowerek biegowy w malowaniu 60th Anniversary czy czerwony plecak z lunchboxem w środku zachwycą dzieci i ich rodziców.

Inspirację znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: