Vespa i Aprilia na Święta

Vespa i Aprilia nawiązują do Bożego Narodzenia w osobisty sposób, oferując szeroki asortyment przedmiotów, zarówno dla wielbicieli kultowej marki skuterów, jak również entuzjastów z bardziej sportową duszą, którzy wybraliby Aprilie.

Foto: store.vespa.com
Foto: store.vespa.com

Vespa Red to w zasadzie model Vespa 946 na rok 2017, ale oczywiście estetycznie i wizualnie nawiązuje do daty swoich narodzin, czyli 1946 roku. Ponadto zakup Vespy akurat teraz oznacza wsparcie dla Global Found w wysokości 150 dolarów. Dokładnie taka kwota z każdego sprzedanego egzemplarza zostanie przekazana na fundusz i zwalczanie AIDS. Chodzi o badania nad problemem zakażonych wirusem HIV matek i przekazywania go swoim nienarodzonym dzieciom.

Foto: aprilia.com
Foto: aprilia.com

Oczywiście wraz z modelem Vespa Red pojawiło się sporo innych, nowych akcesoriów w rodzaju kasków, koszulek, czapek, kubków, itd. Z kolei Aprilia przygotowała sporo odzieży i sprzętu technicznego, który przypomina o sportowej rywalizacji za pomocą barw marki, logo i stylistyki.

Foto: aprilia.com
Foto: aprilia.com

Wśród ciekawostek znalazły się np. powerbanki, etui dla iPada, okładki dla smartfonów oraz klasyczna oferta, czyli czapki, koszulki, bluzy, bandany, itd. Całą ofertę Vespy znajdziecie tutaj, natomiast asortyment Aprilia pod tym adresem.

Foto: store.vespa.com
Foto: store.vespa.com

 

 

%d bloggers like this: