Nowe akcesoria dla właścicieli H-D

Dla właścicieli motocykli marki Harley-Davidson, którzy wciąż nie wybrali sobie prezentu pod choinkę, spece z Milwaukee mają premierowe dodatki. Wśród nowych zabawek znalazł się choćby system audio dla motocykli z rodziny Touring i Cruiser, jak również sympatyczny drobiazg w postaci czerepu Willie G. , czyli akcesorium do Milwaukee-Eight.

Foto: Harley-Davidson
Foto: Harley-Davidson

Najważniejsza nowość to zestaw słuchawkowy Boom! Audio 20S Bluetooth Helmet Single Headset. Zestaw pasuje do większości kasków, zapewnia doskonałą jakość komunikacji i dobre odwzorowanie dźwięków. Komunikacja odbywa się za pomocą Bluetooth 4.1.

Foto: Harley-Davidson
Foto: Harley-Davidson

Boom! Audio kit bazuje na uniwersalnym protokole intercomu, co oznacza, że może być powiązany z praktycznie każdym, innym zestawem słuchawkowym Bluetooth w trybie pełnego dupleksu z możliwością rozmów do ośmiu osób w czystym High Definition Audio.

Foto: Harley-Davidson
Foto: Harley-Davidson

Oczywiście zestaw służy też do słuchania muzyki, ale jeśli nie chcesz zupełnie wyłączać się z otoczenia, możesz pomyśleć o zainstalowaniu na pokładzie H-D nowego Boom! Audio Stage I/II Fairing Lower Speaker Kit. Głośniki zostały poprawione i ulepszone, wymiana i instalacja również jest dziecinnie prosta.

Foto: Harley-Davidson
Foto: Harley-Davidson

Na koniec warto rozważyć nową pokrywki „airboxa” z uśmiechętym czerepem Willie G.

Oczywiście to tylko niewielka cześć tego, co oferuje firma z Milwaukee dla wielbicieli swojej marki. Asortyment dodatków wciąż się zwiększa, ale przed Świętami można trafić nie tylko na nowości, lecz również na ciekawe, dobre wyprzedaże.

Przypomnijmy choćby, że w ostatni weekend wrocławski dealer H-D obniżył ceny sporej części asortymentu aż o 40 procent. Na podobne akcje można liczyć również w salonach w innych miastach Polski. Warto zadzwonić i popytać.

%d bloggers like this: