Indian zaprezentuje całą ofertę na rok 2017 podczas targów IMS

Indian Motorcycle przygotowuje się do targów Progressive International Motorcycle Show (IMS) w Nowym Jorku, które rozpoczną się 9 grudnia i potrwają do 11 grudnia. Jeśli masz wolne kilka tysięcy złotych na bilet i trzy dni urlopu, warto polecieć do Nowego Jorku i obejrzeć całą ofertę Indian na rok 2017.

Progressive International Motorcycle Show (IMS). Foto: Indian Motorcycle
Progressive International Motorcycle Show (IMS). Foto: Indian Motorcycle

Goście imprezy będą mogli przetestować nowy infosystem Ride Command, którego jedną z cech jest obecnie największy i najszybszy na świecie, konfigurowalny wyświetlacz motocyklowy. Kolejną atrakcją ma być Indian Scout FTR750, czyli wyścigowa jednostka nawiązującą do jednośladów ekipy Indian Motorcycle Wrecking Crew. Na tym motocyklu Indian chce powrócić do wyścigów AMA Pro Flat Track.

być Indian Scout FTR750. Foto: Indian Motorcycle
być Indian Scout FTR750. Foto: Indian Motorcycle

Wydarzeniem będzie też zapewne Red Wing Scout, który powstał w Klock Werks Kustom Cycles i został zbudowany przez Briana Klocka dla upamiętnienia partnerstwa Indian Motorcycle z Red Wings Shoes.

Red Wing Scout. Foto: Klock Werks Kustom Cycles
Red Wing Scout. Foto: Klock Werks Kustom Cycles

I jeszcze jedno, jeśli jesteś posiadaczem motocykla Indian, wystarczy, że pokażesz swoje kluczyki albo fotkę, na której jesteś ze swoim motocyklem, a dostaniesz od organizatorów imprezy specjalny prezent. Z kolei osoby należące do Indian Motorcycle Riders Group będą mogły wziąć udział w pamiątkowym zdjęciu i happeningu, który odbędzie się 10 grudnia o 12:30 czasu lokalnego.

Impreza odbędzie w Javits Cener, standardowy bilet kosztuje 20 dolarów. Jeśli z jakiś przyczyn nie zdążysz do Nowego Jorku, nie ma problemu, kolejne edycje imprezy odbędą się w późniejszym terminie w Waszyngtonie, Dallas, Cleveland, Minneapolis i Chicago. Trochę żal, że organizatorzy nie pomyśleli o Katowicach lub Sosnowcu. No nic, może w następnym roku?

%d bloggers like this: