Kup kalendarz z customami Harleya i wesprzyj WOŚP

Trójmiejski dealer motocykli z Milwaukee przygotował ciekawą wersję kalendarza zatytułowaną HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017. To autorski projekt, do którego wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez Piotra Mielewczyka z Fotilo.

Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017
Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017

Kalendarz składa się z okładki i 12 kart przedstawiających przerobione w Gdańsku motocykle marki Harley-Davidson. Do sprzedaży trafiło jedynie 100 egzemplarzy wyjątkowego wydania – to pierwszy tego typu oficjalny projekt, który łączy customy z krajobrazami Trójmiasta.

Projekt powstawał przez ponad 11 miesięcy. Dwanaście wyjątkowych zdjęć będzie poprawiało nastrój wszystkim, którzy zdecydują się na zakup. Każdy z fotografowanych motocykli został przebudowany na indywidualne życzenie klienta i jest małym dziełem motoryzacyjnej sztuki. Warto zaznaczyć, że cały zysk uzyskany ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rzecz 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017 3
Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017

Ze względu na limitowaną ilość kalendarza, z zakupem trzeba się śpieszyć. HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017 można nabyć w salonie Harley-Davidson Gdańsk na Miałkim Szlaku w Gdańsku lub za pośrednictwem strony www.harley-davidson-gdańsk.pl

Warto też zobaczyć krótki materiał video o powstawaniu kalendarza jak i historii tworzenia customów. Film jest dostępny tutaj.

%d bloggers like this: