Lubisz tatuaże i motocykle? To jedz w najbliższy weekend do Łodzi

Tatuaże i motocykle to nierozerwalna para, dlatego zbliżająca się impreza w Łodzi, czyli Tattoo Konwent, będzie miała również swój wymiar motocyklowy. Jeśli wybierzecie się w najbliższy weekend do stolicy województwo łódzkiego i traficie również na Tattoo Konwent, koniecznie zajrzyjcie do strefy Hot Ball, ale przede wszystkim przygotujcie się na spotkanie z 14 motocyklami, które będą prezentowane podczas imprezy.

 85th Customs
Foto: 85th Customs

Uczestnicy Tattoo Konwent zapoznają się z czarną jak smoła serią Victory, czyli Dark Line, a w niej modelami Vegas, Boardwalk, High Ball, Judge, Magnum X1 i Empulse. Jakby tego było mało, zaprezentowane zostaną również customy, które jadą wkrótce do Niemiec powalczyć na Custombike, czyli Thor, Orange Skull i X1 Crow.

Warto dodać, że za wystawę Victory odpowiada 85th Customs, czyli jedyna firma w Polsce, która modyfikuje amerykańskie potwory w naszym pięknym kraju. Na koncie 85th Customs jest wiele świetnych projektów, m.in. słynny Thor, którego został nagrodzony i wyróżniony choćby podczas Motoshow we Wrocławiu, Victory and Friends w Niemczech, Motofest w Dolinie Charloty oraz Custom Bohemia w Czechach.

Foto: 85th Customs
Foto: 85th Customs

Całą akcję w Łodzi wspiera także Victory Riders Poland, więc będzie okazja pogadać z chłopakami, którzy znają amerykańską markę nie tylko z kolorowych folderów, ale na co dzień ujeżdżają te motocykle.

Mówiąc krótko, zaplanujcie sobie kilka godzin na imprezę w Łodzi. I jeszcze jedno, zajrzyjcie na facebooka 85th Customs, przy okazji Tattoo Konwent, można wygrać fajne gadżety Victory.

%d bloggers like this: