Game Over Cycles robi salon H-D w stolicy Podkarpacia

Ekipa Game Over Cycles nie raz pojawiała się na naszych łamach, głównie za sprawą wyjątkowych customów. Tym razem działający w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy producent zajął się mocno nietypowym tematem – wystrojem wnętrz salonu Harley-Davidson.

Foto: Salon Harley-Davidson Rzeszów
Foto: Harley-Davidson Rzeszów

Wystrój salonu będzie nawiązywał do charakterystyki świata związanego z kulturą motocyklową. Stonowane kolory i ascetyczne wykończenia mają mają łączyć elegancję z surowością i specyfiką stylu życia reprezentowanego przez markę H-D.

Całość uzupełnią lampy, krzesła i wszystkie zabudowy, które będą wykonane z metalu. Stworzone na warsztacie GOC elementy powstają specjalnie do salonu, dzięki czemu wszystkie metalowe części wyposażenia przyozdobiono wyciętymi znakami zarówno H-D, jak i GOC. Autorem projektu wnętrza salonu Harley-Davidson w Rzeszowie jest włoska firma AMMATAMMA.

Foto: Harley-Davidson Rzeszów
Foto: Harley-Davidson Rzeszów

Dwupiętrowy obiekt powstający przy ul. Ludwika Chmury w stolicy Podkarpacia będzie miał powierzchnię 1150 m.kw. Jego wizytówką będzie wykonany z „pordzewiałej” stali pylon o imponujących gabarytach. Ważący aż 7 ton i mierzący wysokość 10 metrów element budynku, który również zostanie wykonany bezpośrednio przez GOC, będzie tworzył układ dwóch cylindrów w kształcie litery “V”, dokładnie tak, jak ma to miejsce w silnikach marki Harley-Davidson.

Foto: Harley-Davidson Rzeszów
Foto: Harley-Davidson Rzeszów

W budynku będą zlokalizowane salon sprzedaży i serwis motocykli Harley-Davidson, a także salon firmowy Game Over Cycles. W części przeznaczonej na H-D będzie można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części oraz firmową odzież. Planowana ilość maszyn H-D będących w sprzedaży w salonie to 15-20 motocykli.

Foto: Harley-Davidson Rzeszów
Foto: Harley-Davidson Rzeszów

W salonie GOC będzie można się zapoznać z obecnie realizowanymi projektami, a także obejrzeć najbardziej znane customowe motocykle stworzone przez podkarpacką ekipę, które zdobywały nagrody na najważniejszych konkursach w branży.

W rzeszowskim salonie będzie więc wystawiony m.in. zbudowany we współpracy z zespołem Behemoth, a szczególnie jego liderem Adamem Nergalem Darskim mroczny i potężny Behemoth Bike czy The Recidivist – pierwszy na świecie wytatuowany motocykl, który do tej pory zdobył osiem międzynarodowych nagród i był opisywany w prasie na całym świecie. W salonie GOC będzie można również nabyć firmową odzież z linii GOC Wear, a także produkowane przez firmę części.

Foto: Harley-Davidson Rzeszów
Foto: Harley-Davidson Rzeszów

Zakończenie inwestycji powinno nastąpić już w grudniu, a więc w nowym roku można już będzie odwiedzić nowy salon H-D i ekipę GOC w nowej miejscówce.

%d bloggers like this: