Światowa Premiera Ducati 2017 już w najbliższy poniedziałek

Tuż przed rozpoczęciem targów EICMA, 7 listopada, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem szefa Ducati – Claudio Domenciali.

Domenciali jak mało kto zna włoską markę, zresztą przez lata był prawą ręką byłego prezesa Ducati, Gabriele Del Torchio, który rozstał się z motocyklowym gigantem trzy lata temu. Od tego czasu to Domenciali steruje przedsiębiorstwem z Bolonii i jak dotychczas doskonale radzi sobie z tym zadaniem.

Ducati World Premiere 2017 Invitatio. Foto: Ducati
Ducati World Premiere 2017 Invitatio. Foto: Ducati

O tym, co planuje Domenciali, jakie przewiduje kierunki rozwoju, czego można spodziewać się w roku 2017, dowiemy się podczas konferencji prasowej, która rozpocznie się dokładnie o 16:30 w jednym z mediolańskich teatrów. Relację na żywo z tego wydarzenia obejrzycie tutaj, warto też śledzić profil Ducati na Facebooku.

Komunikacja z fanami nie będzie jednostronna, co oznacza, że grupa inżynierów, mechaników, designerów włoskiej marki, ma być gotowa do udzielania odpowiedzi na pytania widzów. Schemat dyskusji będzie prosty – wystarczy dodać swój komentarz lub pytanie w specjalnie utworzonym wątku na facebookowym profilu Ducati.

Ducati 939 SuperSport. Foto: Ducati
Ducati 939 SuperSport. Foto: Ducati

Ducati na pewno solidnie przygotuje się do konferencji, natomiast my spodziewamy się informacji na temat dalszych planów firmy. Być może część z nich Claudio Domenciali zdradzi już w najbliższy poniedziałek.

%d bloggers like this: