Indian Motorcycle wprowadza kolekcję drobnych prezentów i upominków

Półtora miesiąc przed świętami, Indian Motorcycle zaprezentował nowy zestaw oficjalnych produktów, dzięki którym będzie można załatwić trudny temat prezentów pod choinkę. Asortyment jest spory i urozmaicony. Każdy gadget można kupić online lub spróbować zamówić u twojego lokalnego dealera.

Foto: Indian Motorcycle
Foto: Indian Motorcycle

Jedną z najfajniejszych niespodzianek jest „bak” motocykla Indian w klasycznych, firmowych kolorach. W rzeczywistości to nietypowa skarbonka. Gadget ma 12 cm wysokości, 28 cm długości i 19 szerokości. Nie jest to przedmiot dla osób które mają słabą wolę. Zgromadzoną z trudem gotówkę można łatwo wyciągnąć usuwając gumowy korek znajdujący się na spodzie skarbonki.

Inna ciekawostka, która może wpaść w oko, to zestaw czterech kieliszków, w sam raz dla grupy kompanów. Oczywiście każdy kieliszek ma odpowiednią grafikę i logo amerykańskiego producenta. Jeśli nie jesteś fanem tequili lub innych mocnych trunków, w kolekcji znajdują się także markowe okulary, odlshoolowy, metalowy kubek dla poszukiwacza przygody, a nawet nowoczesny pojemnik termiczny ze starli nierdzewnej.

Foto: Indian Motorcycle
Foto: Indian Motorcycle

Dla dużo podróżujących osób są torby z cordury, a dla kobiet damska torebki, zaś jeśli ktoś ciągle się spóźnia, na pewno przyda mu się zegar naścienny z logo Indian Motorcycle. Pozostałe rzeczy to m.in. kilka wariantów odzieży, portfele, breloczki i wiele innych. Jasne, to pierdółki, ale takie drobiazgi umilają życie, więc czemu sobie od czasu do czasu czegoś nie kupić, a tym bardziej kogoś obdarować?

%d bloggers like this: