Yamaha z prestiżową nagrodą za apkę My Garage

My Garage to aplikacja Yamahy, która umożliwia skonfigurowanie swojego wymarzonego motocykla za pomocą programu 3D, jeszcze przed złożeniem zamówienia.

My Garage. Foto: Yamaha
My Garage. Foto: Yamaha

Aplikacja jest jedną z pierwszych takich platform, która zapewnia interaktywny proces budowy jednośladu w 3D, oczywiście w oparciu o znajdujące się w asortymencie części i podzespoły. Na dodatek My Garage to program intuicyjny i prosty w obsłudze.

Miłośnicy motocykli na całym świecie mogą składać swoją ostateczną wersją motocykla w środowisku trójwymiarowym, rotując bryłę maszyny w 360 stopniach. Projekt wygląda bardzo realnie.

My Garage. Foto: Yamaha
My Garage. Foto: Yamaha

Pracę rozpoczynamy od wybrania modelu bazowego, dodania opcjonalnych funkcji, zmiany koloru, itd. Ostateczny wynik prac można łatwo udostępnić w najbliższym miejsca zamieszkania salonie Yamahy. Plan posłuży dealerowi do budowy motocykla według wzorca klienta.

Apka została ostatnio uhonorowana People’s Love Avard in the Mobile w kategorii Best Visual Design. The Lovie Award przyznawana jest przez International Academy of Digital Arts and Sciences (IADAS). To najbardziej prestiżowe wyróżnienie w Europie w kategorii stron internetowych, reklamy w internecie, wideo sieciowego oraz aplikacji społecznościowych.

My Garage. Foto: Yamaha
My Garage. Foto: Yamaha

Z 1500 zgłoszeń z ponad 40 krajów oraz 60 tysięcy głosów w kategorii People’s Love Avard, wybrano właśnie aplikację Yamahy.

Warto dodać, że program dostępny jest dla pięciu różnych motocykli Yamaha oraz serii skuterów. W sumie to ponad 30 motocykli, 80 wariantów i ponad 700 akcesoriów odtworzonych w środowisku 3D z dbałością o każdy detal. Yamaha na pewno będzie się chwalić swoim sukcesem. I słusznie.

%d bloggers like this: