Ducati dalej chwali się nowym motocyklem, tym razem Cafe Racerem

W zeszłym tygodniu oglądaliśmy teaser nowego motocykla Ducati Scrambler Desert Sled. Materiał wniósł niewiele informacji, ale chyba spełnił swoje podstawowe zadanie, czyli zwrócił uwagę fanów marki na nowe dzieło firmy z Bolonii.

Ducati Cafe Racer. Foto: Ducati
Ducati Cafe Racer. Foto: Ducati

Teraz Ducati testuje najlepsze rozwiązanie dla krótkich sprintów wokół miasta, czyli cafe racera. Oczywiście w kipie motocykla praktycznie… nie ma. Zleceniodawcy i reżyser filmu chcą chyba pobudzić naszą ciekawość, ale zdradzić jak najmniej. Co wiemy w tej chwili?


Ducati Scrambler Cafe Racer. Źródło: Scrambler Ducati

W ramie znajdzie się silnik o pojemności 800 cm3, który zamruczy również w Scramblerze Desert Sled. Jednoślad będzie posiadał cechy rodziny cafe racer, zatem możemy spodziewać się charakterystycznej kierownicy, jednoczęściowej kanapy, której tylna cześć zostanie osłonięta obudową. Modyfikację obejmą też zbiornik i koła. Jak motocykl będzie wyglądać finalnie?

O tym przekonamy się 7 listopada podczas targów EICMA w Mediolanie. Oczywiście spodziewamy się także kolejnych materiałów, które „wyciekną” do internetu. Ducati na pewno będzie przypominać nam o swoich premierach.

%d bloggers like this: