Chcesz pomóc? Zobacz III Kalendarz Charytatywny Motocyklistek

To już trzecia edycja akcji, której celem jest pomoc innym. W bieżącym roku cały zysk z kalendarzy pójdzie na konto Sylwii, która od kilku lat jest osobą niepełnosprawną. Grupa OPP prosi o wsparcie.

Foto: Grupa OPP
Foto: Grupa OPP

Wszystko zaczęło się banalnie, od złamania ręki podczas jazdy na rowerze. Powikłania po złamaniu spowodowały, że życie Sylwii stało się pasmem nieszczęść.

Niezliczone pobyty w szpitalach i na turnusach rehabilitacyjnych, kilkadziesiąt zabiegów oraz operacji, stopniowa amputacja ręki, ból, przykurcze mięśni i stawów, narastające problemy z kręgosłupem, które po pewnym czasie spowodowały niedowład rak i nóg.

Ale przecież nie można się poddawać, szansa na normalne życie dla Sylwii istnieje. To fachowa rehabilitacja, która jest niestety bardzo kosztowna: półroczne zabiegi to wydatek około 38 tysięcy złotych.

Dziewczynie pomaga Grupa OPP, która opracowała najnowsze wydanie kalendarza z motocyklistkami i panami na quadach. Warto wziąć udział w akcji, która przyniesie coś dobrego. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: