Nadciąga BMW R NINET RACER

Wiadomo, że BMW przewiduje trzy warianty R NineT. Po dobrze przyjętym Scramblerze spodziewamy się teraz wersji Racer. Model ma być oficjalnie zaprezentowany na rozpoczynających się jutro targach Intermot w Kolonii, ale do Internetu wyciekło już pierwsze zdjęcie maszyny.

Fotkę umieścił na swojej facebookowej stronie Bike EXIF. Zgodnie z oczekiwaniami jednoślad został wykonany w oldshoolowym klimacie cafe racera. Biały motocykl z czerwonymi i niebieskimi pasami to odważna kombinacja, ale tej maszynie chyba nawet pasuje.

Foto: Bike Efix
Foto: Bike Exif

Podwójne wydechy zostały zamienione na jeden ze stożkową końcówką, przednie widelce zdegradowano do prostej konstrukcji, podobnie jak tylna rama pomocnicza, która wygląda na uproszczoną.

Para 17-calowych, pięcioramiennych, odlewanych obręczy zamieniła fajnie wyglądający wariant z poprzedniego motocykla. Generalnie BMW R nineT Racer sprawia wrażenie mocno uproszczonej wersji swojego starszego brata. Prawdopodobnie BMW dąży do obniżenia ceny, natomiast jeśli ktoś będzie chciał uzyskać ambitniejszy motocykl, będzie musiał zapłacić za akcesoria.

Źródło: BikeEXIF

%d bloggers like this: