Niemiecki producent kasków Schuberth rozpoczyna współpracę z Sena

Firma Schuberth produkująca znakomite kaski ujawniła swoje plany dotyczące współpracy z Sena. Efektem tych działań ma być łatwiejsza i wygodniejsza możliwość komunikacji, nawigacji i słuchania muzyki. Pierwszych produktów możemy spodziewać się już na dniach podczas targów Intermot w Kolonii.

„Sena opracowała systemu komunikacji wyznaczający nowe standardy w branży. Będziemy prezentować oryginalny system w naszych dwóch nowych kaskach – powiedział Jan-Christian Becker, prezes Schuberth Group.

Schuberth M1. Foto: Schuberth
Schuberth M1. Foto: Schuberth

Nowoczesne kaski łatwiej zintegrować z systemami komunikacji zainstalowanymi wewnątrz konstrukcji, a Shuberth już od dłuższego czasu doskonali takie rozwiązania. Kaski, które zostaną zaprezentowane podczas targów w Niemczech, mają podobno łączyć nowe standardy bezpieczeństwa, technologii i komfortu.
Jan-Christian Becker dodaje również, że Sena i Schuberth są pod wieloma względami bardzo podobnymi firmami. Obie są innowacyjne, zaliczają się do liderów technologicznych i kładą duży nacisk na zadowolenie klienta.

Niemiecki producent kasków z siedzibą w Magdeburgu oferuje w pełni zintegrowany z systemem komunikacji kask oraz akcesoria, wraz ze standardowo wbudowaną anteną. Schuberth M1 jest również wyposażony w mikrofony i głośniki opcjonalnego systemu komunikacji zgodnego z zasadą „Plug and Play”. Więcej szczegółów poznamy już za kilka dni.

Targi Intermot w Kolonii rozpoczynają się 5 października i potrwają do 9 października. Organizatorzy przewidują ponad 200 tysięcy gość, którzy zapoznają się z ofertą blisko tysiąca firm z ponad 100 krajów.

Źródło: www.autoevolution.com

%d bloggers like this: