Jesienna promocja Moto Guzzi

Zaczyna się okres jesiennych promocji. Dealerzy wyprzedają zapasy magazynowe przed nowym sezonem. Niedawno pisaliśmy o akcji Yamahy, dziś warto wspomnieć o ofercie Moto Guzzi. Włosi proponują niższą cenę za model V7 II wyposażony w ABS i kontrolę trakcji. W jesiennej promocji motocykl można nabyć już za 34 900 zł.

V7 II Stone. Foto: motoguzzi-poland.pl
V7 II Stone. Foto: motoguzzi-poland.pl

Ponieważ promocja dotyczy tylko egzemplarzy dostępnych w Polsce, warto pospieszyć się z decyzją. Motocykli jest po prostu mało. Szczegóły oferty są dostępne pod numerem telefonu 734 401 266.

V7 II to liczna rodzina, która składa się z modeli V7 II Stone, V7 II Special, V7 II Racer i V7 II Stornello. Jednostka napędzana jest dwucylindrowym, chłodzonym powietrzem V2 o kącie rozwarcia cylindrów 90 stopni. Pojemność silnika wynosi 744 cm, moc maksymalna 40 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy 60 Nm.

V7 II Stone. Foto: motoguzzi-poland.pl
V7 II Stone. Foto: motoguzzi-poland.pl

Druga generacja V7 zachowuje styl i osobowość poprzedniego modelu, który łączy przeszłość Moto Guzzi z wymogami motocykla współczesnego. Z punktu widzenia technologii to zupełnie nowy motocykl. V7 II jest wyposażony w dwukanałowy ABS i MGCT (kontrolę trakcji), nową 6-biegowa skrzynię biegów. Poprawiono również ergonomię, przygotowano nowe warianty kolorystyczne.

V7 II posiada ponadto szeroki wybór akcesoriów: oferta to ponad 60 zupełnie nowych części, które pozwolą spersonalizować motocykl. Nowa jest również linia ubiorów i kasków jeszcze bardziej pasujących do stylu Guzzi.

Źródło: motoguzzi

%d bloggers like this: