Film „Harley and the Davidsons” będzie można obejrzeć w Polsce

Historia trójki przyjaciół, którzy wspólnymi siłami stworzyli legendarny motocykl, zostanie pokazana na Discovery Channel Polska. Projekcja zaplanowana została na worek 20 września o godzinie 22. Warto zaplanować sobie ten wieczór już teraz!


Harley and the Davidsons. Źródło: YT, TAMPAHARLEYGROUP

„Harley and the Davidson” to sześciogodzinny mini-serial o narodzinach amerykańskiej ikony. W role protoplastów marki, braci Davidson i Williama Harleya wcielili się aktorzy młodego pokolenia.

Rolę Waltera Davidsona przyjął Michale Huisman, Williama Harleya zagrał Robert Aramayo, zaś w drugiego z braci Davidson, Arthura, wcielił się Bug Hall. Aktorzy znani są głównie z serialu pt. „Gra o Tron”.

Harley and the Davidsons – Trailer 2016. Źródło: Discovery Channel

Ponadto w filmie zobaczymy Gabe’a Luna, znanego z obrazu pt. „Matador”. Aktor zagra Eddie Hasha, zawodnika z lat 20. ubiegłego wieku, którego historia zapamiętała pod pseudonimem „Teksański Cyklon”. W pozostałych rolach wystąpią Alex Shaffer jak Shrimp Burns oraz Sean Scully, jako Walt Jr.

Historia rozpoczyna się na początku XX w. w amerykańskim stanie Milwaukee od roweru z jednocylindrowym silnikiem o pojemności 116 cm3. Marzenie nie stałoby się jednak rzeczywistością, gdyby nie Walter, który na torze pokonał największego rywala: motocykle marki Indian.

Harley and the Davidsons – Trailer 2016. Źródło: Discovery Channel
Harley and the Davidsons – Trailer 2016. Źródło: Discovery Channel

Rywalizacja między dwiema firmami z czasem stawała się coraz ostrzejsza, a wyścigi — coraz bardziej niebezpieczne, z tragicznymi tego konsekwencjami…

„Harley and the Davidsons” to klasyczna amerykańska opowieść o tym, jak grupa nieprzeciętnych marzycieli ze Środkowego Zachodu postanowiła rzucić wyzwanie elicie ze Wschodniego Wybrzeża. Nie podejrzewali, że zrealizowane marzenie stanie się legendarną marką, ikoną wolności i buntu.

Źródło: discoverychannel.pl

%d bloggers like this: