W Lublinie mają MOTO SPOT-y. Najbliższy już jutro

MOTO SPOT to inicjatywa motocyklistów z Lublina. W każdy czwartek o godzinie 20:00 fani dwóch kółek spotkają się na wspólnej imprezie. Pasjonaci motocykli zbierają się na terenie parkingu Arena Lublin razem z Lubelskimi Klasykami Nocą.

MOTO SPOT powstał z myślą o stworzeniu miejsca gdzie motocykliści będą mogli regularnie dzielić się doświadczeniami, organizować akcje, umawiać na „tripy” oraz zaprezentować swoje maszyny. Organizatorzy nie dzielą motocyklistów i zapraszają właścicieli maszyn starych, nowych, customowych oraz pojazdów, które motocyklami są głównie w oczach swych twórców. Mówiąc inaczej, każdy, kto dzieli pasję do dwukołowej motoryzacji, witany jest z otwartymi ramionami.

Foto: MOTO SPOT
Foto: MOTO SPOT

Najbliższe spotkanie oczywiście już jutro pod Areną. Warto dodać, że tym razem organizatorzy przygotowali wraz z firmą Inter Motors Lublin konkurs dla uczestników. Sprawdzian będzie siłowy i pojawi się w nim tajemnicza beczka. W konkursie przewidziano nagrody ufundowane przez salon motocyklowy Inter Motors Lublin mieszczący się na ulicy Grabskiego 25H w Lublinie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: