Patrz i ucz się. Nigdy nie jedź jak ten motocyklista!

Jazda górską drogą wijącą się jak Amazonka, do tego pośród soczyście zielonego lasu, to jedna z największych przyjemności motocyklowej zajawki. W takich okolicznościach łatwo stracić kontrolę, pozwolić aby emocje wzięły górę i przestać zważać na „takie drobiazgi” jak podwójna ciągła lub inni uczestnicy drogi. To może skończyć się tragicznie.

This Is How Motorcyclist Die | Near Death Experience. Foto: YT, Bushhy
This Is How Motorcyclist Die | Near Death Experience. Foto: YT, Bushhy

Motocyklista z poniższego nagrania miał dużo szczęścia. Kilka razy bezrefleksyjnie przeleżał na pas przeznaczony dla pojazdów jadących z naprzeciwka i ostatecznie niemal doprowadził do czołowego zderzenia z innym motocyklistą. W razie kraksy, z obu kierowców nie byłoby co zbierać.


This Is How Motorcyclist Die | Near Death Experience. Źródło: YT, Bushhy

Pamiętajcie o jednym. Zawodnicy Moto GP jeżdżą na specjalnie przeznaczonych do tego torach i podobny styl jazdy można prezentować właśnie na trasach do tego przeznaczonych, a nie na normalnych drogach! Najsmutniejsze jest to, że za ułańską fantazję motocyklisty zapłaciłby inny niewinny człowiek. Porażająca głupota i skrajny brak odpowiedzialności. Na szczęście skończyło się tylko na drżących kolach i miejmy nadzieję, opamiętaniem bohatera nagrania.

%d bloggers like this: