Zbliża się najelegantsza impreza tegorocznej jesieni!

The Distinguished Gentleman’s Ride odbędzie się w Polsce po raz trzeci. Przypomnijmy, ze zapisy wystartowały jeszcze na początku sierpnia, natomiast termin międzynarodowego ewentu eleganckich motocyklistów to 25 września.

The Distinguished Gentleman’s Ride rośnie z roku na rok. Edycja 2015 odbyła się w 402 miastach i 70 krajach na całym świecie, zaś udział w imprezie wzięło ponad 23 tysiące motocyklistów!

he Distinguished Gentleman’s Ride. Foto: gentlemansride.com
he Distinguished Gentleman’s Ride. Foto: gentlemansride.com

W zeszłym roku patronatem imprezy w Polsce był Triumph, natomiast spotkanie uczestników miało miejsce w czterech miastach, tzn. Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

W tegorocznym wydaniu motocyklowe wydarzenie również wspierane jest przez angielskiego Triumpha, do którego dołączyła firma Zenith – producent zegarków. Wśród polskich miast, które uczestniczą w tegorocznej edycji, zabraknie niestety Gdańska.

Organizatorzy The Distinguished Gentleman’s Ride mają w planach zebranie pięciu milionów dolarów na badania i prewencję przeciwko rakowi prostaty. Dzisiejszy wpis nie jest przypadkowy, ponieważ właśnie udało się osiągnąć pierwszą magiczną liczbę, okrągły milion dolarów!

Jeśli nie zapisaliśmy się jeszcze na The Distinguished Gentleman’s Ride, tutaj znajdziecie formularz.

%d bloggers like this: