MV Agusta F4Z przed premierą, na Twitterze!

MV Agusta od dłuższego czasu podgrzewa atmosferę tajemniczymi zdjęciami i zwiastunami filmowymi swojego nowego motocykla. Zarówno fotografie jak i teaser miały jedynie pobudzić ciekawość fanów, niewiele ujawniając.

F4Z. Foto: MV Agusta, Twitter
F4Z. Foto: MV Agusta, Twitter

Premiera jednośladu przewidziana jest na 4 września, ale niespodziewanie włoski producent umieścił na swoim Twitterze zdjęcie motocykla w całej okazałości.

Nikt się tego nie spodziewał, ale decyzja Włochów ma sens, bo przecież każdy serwis motocyklowy zamieścił już lepsze albo gorsze zdjęcia F4Z, które zostały wycięte z materiału wideo. Być może spece z MV Agusta wolą, żeby zamiast tych kiepskich kadrów, potencjalni klienci oglądali przyjemniejsze dla oka i lepszej jakości fotki (chociaż też wybitne nie są).

F4Z. Foto: MV Agusta, Twitter
F4Z. Foto: MV Agusta, Twitter

Przypomnijmy, że nowy motocykl powstał na bazie legendarnego F4, natomiast skonstruowany został przy współpracy włoskiej firmy Zagato – specjalizującej się w projektowaniu samochodów.

F4Z ma bardzo futurystyczny wygląd z elementami retro – to dość nietypowa kombinacja, która na pewno wywoła wiele kontrowersji. Z drugiej strony to projekt niebanalny, ten motocykl na pewno będzie wyróżniał się na drodze. Tymczasem czekamy na oficjalna premierę i więcej danych o maszynie.


MV Agusta Zagato Teaser #2. Źródło: MV Agusta

%d bloggers like this: