Yamaha XV950 z wydechem Akrapovič gratis

Nie ma lepszej muzyki dla motocyklisty niż gang silnika potęgowany przez solidne wydechy. Tak jak artyście bez instrumentu nie pomogą najwspanialsze umiejętności muzyczne i talent, tak dźwięk silnika nie będzie miał całej mocy, bez odpowiedniej końcówki wydechu.

Właśnie dlatego jesienią Yamaha do każdego sprzedanego motocykla XV950 dokłada topowy zestaw renomowanego producenta wydechów, firmy Akrapovič.

Foto: Yamaha
Foto: Yamaha

Klienci, którzy myślą o zakupie nowego Sport Heritage’a Yamahy, mogą skorzystać z sumującej się promocji – nabyć XV950 w specjalnej, niższej cenie i dodatkowo otrzymać gratis wydech Akrapovič o wartości detalicznej 2890 zł.

Promocja dotyczy wszystkich wersji XV950, zarówno podstawowej, jak i usportowionej wersji R oraz łączącego low-riderowy styl z café racerami XV950 Racer.

Foto: Yamaha
Foto: Yamaha

Yamaha XV950 to surowy bobber, inspirowany przeszłością, lecz zbudowany z wykorzystaniem nowych rozwiązań technicznych. Motocykl łączy charakter i osobowość oryginalnych, ulicznych jednośladów z nowoczesnymi maszynami japońskimi, utrzymanymi w stylistyce neo retro.

Obecnie motocykle z serii XV950 są dostępne w cenach niższych nawet o 3000 zł (od 31 999 zł), oraz dodatkowo z wydechem Akrapovič gratis. Promocja jest ważna do 30.09.2016 lub do wyczerpania dostępności pojazdów. Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Źródło: yamaha-motor

%d bloggers like this: