Spider-Man i Venom na kaskach HJC

Urodzaju superbohaterów ciąg dalszy. Pisaliśmy już dzisiaj o ciekawej akcji dealerów H-D z Antypodów, którzy wyszykowali 25 motocykli z motywami dotyczącymi bohaterów Marvela. Okazja jest wyjątkowa, bo chodzi o 75. urodziny Kapitana Ameryki.

Tymczasem kolejne wieści dotyczą superbohaterskich kasków. Być może pamiętacie nowiny sprzed kilku miesięcy dotyczące trzech specjalnych kasków od HJC. Renomowana firma, której historia ma już blisko pięć dekad, wypuściła na rynek kolekcję trzech kasków z motywami nawiązującymi do Kapitana Ameryki, Punishera oraz Iron Mana.

Foto: hjchelmets.com
Foto: hjchelmets.com

Specjalna edycja kasku CL-17 w trzech komiksowych wzorach trafiła do sprzedaży w maju, a teraz doczekaliśmy się kolejnych dwóch superbohaterskich modeli. Pierwszy to model RPHA 11, którego malowanie przedstawia Venoma, czarnego jak smoła przeciwnika Spider-Mana.

Druga skorupa przedstawia natomiast samego Człowieka Pająka, więc jeśli ktoś odłoży 1200 dolarów, będzie mógł w dzień jeździć przebrany za czerwonego obrońcę ludzkości, a w nocy wcielać się w złego Venoma.

Foto: Marvel
Foto: Marvel

Niestety powyższa kwota nie wzięła się z sufitu. Kaski będą drogie. Ich cenę ustalono na 599 dolarów za sztukę, natomiast do sklepów trafią za kilka tygodni, na pewno jeszcze przed końcem sezonu.

Źródło: cyclenews.com

%d bloggers like this: