Wybieracie się na Moto Fest?

Po Kustom Konwent we Wrocławiu zwolennicy i wielbiciele customingu mogli odpocząć kilka tygodni, ale czas płynie bardzo szybko i już można myśleć o kolejne przygodzie. Tym razem warto pojawić się na międzynarodowym zlocie motocyklowym połączonym z konkursem motocykli custom w Dolinie Charlotty – to niedaleko Ustki.

Moto Fest. Foto: charlottamotofest.pl
Moto Fest. Foto: charlottamotofest.pl

Moto Fest rozpocznie się już za tydzień w czwartek i potrwa do niedzieli (25-28 sierpnia). Impreza w Dolinie Charlloty to przede wszystkim wydarzenie mające na celu integrację rozległej branży konstruktorów motocykli custom. Mówiąc inaczej, Moto Fest łącząca w sobie elementy zlotu, festiwalu, wystawy, a nawet targów. Wjazd dla motocykli customowych jest za free – konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod tym adresem.

Dla niewtajemniczonych w arkana sztuk custom przypominamy, że to rodzaj motocykla budowanego ręcznie, często od podstaw lub przerabianego według indywidualnych potrzeb i wyobrażenia przyszłego właściciela. Twórcy tych motocykli to rzemieślnicy-artyści, a ich projekty to często prawdziwe dzieła sztuki, które wzbudzają podziw i pożądanie.

Moto Fest. Foto: charlottamotofest.pl
Moto Fest. Foto: charlottamotofest.pl

Na klimat zlotu na pewno wpłynie również piękne otoczenie Doliny Charlotty, w której po raz trzeci organizowane jest to wydarzenie. Dodajmy jeszcze, że na scenie koncertowej pojawią się liczne kapele (m.in. BeMy, M.A.M Trio, SoulfunK Re View Dr Blues & Joanna Dudkowska), a goście będą mogli podziwiać i uczestniczyć w licznych konkursach i zabawach, m.in. na najpiękniejszy motocykl i Miss Pin-Up.

Oczywiście cały czas będą działać stanowiska z grillowanym mięsiwem oraz bary piwne, które zapewnią uczestnikom solidną dawkę niezbędne podczas Moto Fest energii. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Moto Fest. Foto: charlottamotofest.pl
Moto Fest. Foto: charlottamotofest.pl
%d bloggers like this: