Jedziesz na Motopiknik?

Za kilka dni ruszy szósta edycja Motopiknik 2016. T cykliczna, rokroczna impreza w Kościanie, która przyciąga nie tylko fanów dwóch kółek. Motopiknik jest wyjątkowy, bo nie zniechęca właścicieli quadów, nie obraża się na motocyklowych weteranów i lubi grubszy stunt oraz drift.

Tego wszystkiego na pewno nie zabraknie, a współorganizatorzy przedsięwzięcia, czyli Grupa Motocyklowa Kościan, ma jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek.

Foto: Motopiknik
Foto: Motopiknik

Przypomnijmy, że w zeszłym roku imprezę rozpoczęła parada motocyklistów przez miasto, a nieco później odbyły się pokazy samochodowe i motocyklowe. Goście podziwiali zabytkowe oldtimery i efektowne nowe oraz stare motocykle. Widzowie wybrali wówczas najładniejszego weterana wśród motocykli, którym została świetnie odrestaurowana JAWA 354/350 z 1960 roku.

Czy fani żużlu znowu dotkną i zasiądą za kierownicą motocykla żużlowego Fogo Unii Leszno, a dzieciaki będą mogły spróbować jazdy w trolejach? Przekonamy się już za nieco ponad tydzień, 21 sierpnia. Jeśli nie macie jeszcze planów na ten termin, warto wpisać Kościan do swojego kalendarza.

%d bloggers like this: