A może tak rzucić wszystko i pojechać dookoła Skandynawii?

Polski motocyklista wyruszył w trasę liczącą 7 tys. kilometrów! Właśnie dziś wystartował RTS TRIP 2016. To motocyklowa podróż, która powiedzie jej bohatera przez siedem państw Skandynawii. O swoich planach najlepiej opowie jej pomysłodawca:

Kolejny sezon w pełni, czas zatem na nowe wyzwania… Cześć, nazywam się Bartek, a oto kilka słów introdukcji na temat całego przedsięwzięcia.
Kontynuując zwiedzanie Europy, tym razem wybieram się na północny jej kraniec, co również zdradza tytuł wyprawy (RTS – Round The Scandinavia). Trasa będzie obejmowała 7 państw i blisko 7tys. km po lądzie.
Bezskutecznie przekonując do „szaleństwa” otaczające społeczeństwo, również i tym razem zmuszony jestem do samotnej podróży. W porównaniu do ubiegłorocznej wyprawy (FETA TRIP 2015), do nowości należy zaliczyć inny motocykl oraz kilka szczegółów wyposażenia.
Ze swojej strony zapewniam o bieżącym relacjonowaniu wszystkich wydarzeń podczas podróży. Tradycyjnie już liczę na Wasze wsparcie i śledzenie przygód albowiem szykują się nie lada niespodzianki!
…uruchom zatem wyobraźnie i pozwól porwać się w świat przepięknych fiordów, mrocznych trolli, potężnych wirów wodnych, prastarych lodowców, górskich przełęczy, chatki św. Mikołaja oraz bajkowego świata Muminków… Heja!

Nie wiem jak Wy, ale my zazdrościmy Bartkowi tej przygody!

Foto: RTS TRIP 2016
Foto: RTS TRIP 2016

Więcej informacji znajdziecie na profilu fb wyprawy, tutaj.

%d bloggers like this: