Kustom Konwent startuje ze sklepem on-line

W ostatni weekend we Wrocławiu odbyła się ciekawa impreza dla zwolenników i wielbicieli niestandardowych motocykli. Kustom Konwent 2016 w klimatycznej zajezdni numer V przy ulicy Legnickiej, był trzecią edycją eventu, i zapewne nie ostatnią.

Kustom Konwent 2016. Foto: Inforiders.pl
Kustom Konwent 2016. Foto: Inforiders.pl

Hala wystawowa, w której odbywała się impreza, była naszym zdaniem nieco niedoświetlona. Z jednej strony to dobrze, bo lekki półmrok, gra cieni, z których wyłaniały się konwentowe motocykle, robił niemałe wrażenie.

Z drugiej strony niektóry wystawcy i twórcy mieli utrudnione zadanie z ekspozycją swoich prac, nie wszystko było dobrze widać, a dodajmy, że chodzi w większości asortyment bardzo wyjątkowy, hand made, który nie powstaje w tysiącach takich samych, maszynowych egzemplarzy.

Kustom Konwent 2016. Foto: Inforiders.pl
Kustom Konwent 2016. Foto: Inforiders.pl

Dobrze zatem, że organizatorzy imprezy otwierają sklep, w którym pojawi się część prezentowanych i wystawianych podczas imprezy akcesoriów.

Kustom Konwent Shop wystartował dzisiaj, dlatego aktualny asortyment jest bardziej niż skromny – zaledwie kilka koszulek. To oczywiście szybko się zmieni. Musimy jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Kustom Konwent

%d bloggers like this: