Kenan Sofuoglu okrutnie pali wydechy. Nie chcesz tego widzieć (wideo)

Kenan Sofuoglu stał się ostatnio bardzo popularny. Turecka gwiazda motocyklowego sportu i mistrz Supersport World Championship zasłynął udaną próbą bicia rekordu prędkości z początku zeszłego miesiąca.

Źródło: YT, Atakan Kara
Foto: YT, Atakan Kara

Sofuoglu osiągnął 400 kilometrów na godzinę na swoim Kawasaki Ninja H2R, zaś torem, gdzie dokonał tej sztuki, był most Omar Gazi, czwarty na świecie pod względem długości.

W najnowszym materiale filmowym, który pojawił się niedawno w Internecie, Sofuoglu prezentuje bardziej tradycyjną sztuczkę – miejski burnout na wspomnianym egzemplarzu Ninja H2R.


KENAN SOFUOĞLU KAWASAKİ H2R İLE LASTİK YAKTI. Źródło: YT, Atakan Kara

Turecki mistrz straszliwie katuje swoje Kawasaki, kolektory wylotowe dosłownie płoną, a mistrz pozostaje niewzruszony nawet mimo tego, że jego czarne, eleganckie mokasyny znajdują się kilka centymetrów od rozgrzanych do białości wydechów.

Szczerze mówiąc, żal patrzeć na popisy Sofuglou, szkoda przede wszystkim pięknego Kawasaki. Gołe kostki i mokasyny na nogach mistrza, też raczej nie kwalifikują go do roli ikony stylu. Za to hałas jest piekielny.

%d bloggers like this: