Słyszeliście o Moto synergii? To „epicka gra miejska dla motocyklistów”

Powyższe hasło nadal brzmi dość tajemniczo, szczególnie, że słówko „epicki” jest ostatnio mocno nadużywane i spotkaliśmy je nawet w reklamie pączków nadziewanych różą. Tym razem nie chodzi o wrażenia smakowe, chociaż być może też ich nie zabraknie, jeśli jesteście gotowi na piach i pył trzeszczący między zębami.

Foto: moto-synergia.pl
Foto: moto-synergia.pl

MOTO SYNERGIA ma charakter motocyklowej gry miejskiej, której celem jest ukończenie zadań zgodnie z wyznaczoną (opracowaną, przygotowaną) trasą. Żeby podnieść trudność wykonywania zadań oraz zapewnić uczestnikom jeszcze więcej zabawy, zawodnicy zostaną połączeni w pary. Myślą przewodnią MOTO SYNERGII jest współpraca motocykli o mniejszej pojemności skokowej silnika do 125 ccm z większymi – pow. 125 ccm.

Dla uczestników zmagań, partnerzy eventu przygotowali atrakcyjne nagrody, m.in. voucher na kurs prawa jazdy wybranej kat. A, bony do wykorzystania w wybranych sklepach motocyklowych oraz wiele upominków rzeczowych.

Foto: moto-synergia.pl
Foto: moto-synergia.pl

W trakcie trwania rajdu będzie można wziąć udział w konkursach na terenie Motor Mania Husky oraz skorzystać z innych atrakcji przygotowanych nie tylko dla uczestników samego rajdu. Po zakończeniu zmagań wszyscy odwiedzający MS motocykliści zaproszeni zostaną na wspólną imprezę (afterparty) do samego rana.

Organizatorem Rajdu jest Motor Mania Husky z siedzibą we Wrocławiu. Warto wiedzieć, że zapisy trwają tylko do 21 sierpnia, czyli kończą się na tydzień przed impreza lub nawet wcześniej, jeśli liczna uczestników osiągnie 100 osób. Wpisowe kosztuje 50 zł. MOTO SYNERGIA odbędzie się we Wrocławiu. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: