Yamaha Tracer 700 zawitała do salonów. Ile kosztuje?

Najnowszy turystyk Yamahy jest już w salonach dealera. Tracer 700 to jednostka na bazie MT-07, czyli solidne 75 KM i 68 Nm momentu obrotowego (przy 6500 obr./min). Według zapewnień producenta, maszyna jest „sportowa, emocjonująca i dostarczy intuicyjnych wrażeń z jazdy”.

Tracer 700. Foto: Yamaha
Tracer 700. Foto: Yamaha

Tracer 700 ma posłużyć głównie zwolennikom turystyki motocyklowej, ale będzie dobrze radził sobie również w mieście, do czego predestynuje go zwrotność i dynamika.

W standardzie znajdziemy ABS, podwójny reflektor, regulowaną szybę i osłony na dłonie. W stosunku do swojego wzorca, Tracer zyskał dłuższy wahacz oraz ulepszone zawieszenie, którego skok wyniesie 130 mm (z przodu i z tyłu), zaś rozstaw osi 1340 mm.


Yamaha Tracer 700. Źródło: YT, Yamaha Motor Europe

Podwójne przednie tarcze 282 mm z czterotłoczkowymi zaciskami i tylna tarcza 245 mm zagwarantują pewne i skuteczne hamowanie. Na mokro Tracer 700 waży 196 kilogramów. Dodajmy jeszcze, że dłuższą podróż uprzyjemni pojemny bak, w którym zmieści się 17 litrów paliwa.

Producent gwarantuje również całą masę akcesoriów poczynając od grzanych manetek i dodatkowych kufrów, aż po bogatsze oświetlenie. Klienci będą mogli zdecydować się na trzy warianty kolorystyczne Tracera, czyli Radical Red, Tech Black i Yamaha Blue. Cena motocykla w Polsce jest dość wyśrubowana, wynosi 34 900 zł.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: