Kustom Konwent rusza już jutro!

Już jutro, punktualnie o 12.00, otwarta zostanie III edycja Kustom Konwent we Wrocławiu. Program imprezy jest bardzo napięty i na pewno trudno będzie się nudzić, szczególnie jeśli ktoś poza motocyklami kocha również… rock’n’roll.

KK 2015. Foto: Kustom Konwent
KK 2015. Foto: agataw.pl

Wśród zlotowych atrakcji przewidziane są bezpłatne lekcje rock’n’rolla przeprowadzona przez szkołę tańca No Limits. Będzie można zatem pooglądać motocykle, posłuchać kapel i potupać. To dobry sposób na rozładowanie konwentowych emocji.

Poza atrakcjami motocyklowymi organizatorzy zaplanowali cztery koncerty. Zagrają polskie grupy Tiger Skull oraz The Real Gone Tones, oraz dwie kapele z Ukrainy, czyli The Troubled i The Twilighters. O 22.00 w sobotę wystartuje ostatnia atrakcja dnia, czyli rock’n’rollowy dj Guitar Mafia.
Więcej informacji znajdziecie tutaj.

KK 2015. Foto: agataw.pl
KK 2015. Foto: agataw.pl

Przypomnijmy jeszcze, że bilety wciąż są dostępne, będzie można je zakupić również przy bramie zajezdni tramwajowej V znajdującej się przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu, gdzie odbędzie się III edycja KK. Koszt biletów to 30 zł za wejściówkę w sobotę i 15 za niedzielę. Karnet dwudniowy kosztuje 40 zł.

%d bloggers like this: