Za dwa dni startuje impreza w Zieleńcu!

Górskie powietrze jest podobno bardzo zdrowe, na dodatek na wysokościach nie pojawia się niesławny syndrom dnia następnego. Motocyklowe święto w niewielkiej miejscowości położonej Górach Orlickich rozpocznie się już w najbliższy piątek. Dlaczego warto tam pojechać?


Zieleniec 2016 zajawka. Źródło: Motozloty.com

IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Zieleniec 2016 to głównie rockowe koncerty, pokaz sztucznych ogni, Grill & Bar, konkurencje zlotowe z nagrodami. A wszystko w bajecznej okolicy.

Podczas zlotu będą możliwe przejazdy kolejką linową „Gryglówka” ulokowaną pośród otaczających dolinę gór. Górna stacja kolei usytuowana jest na 1004 m n.p.m. i dojeżdża do pasa granicznego, wzdłuż którego rozciąga się czeski narodowy rezerwat przyrody Bukačka, a kilkunastominutowy spacer umożliwia dotarcie do czeskiego schroniska Masarykova Chata.

Foto: motozloty.com
Foto: motozloty.com

Organizator podaje, że skończyła się już tura biletów po 40 zł, w tej chwili dostępne są karnety za 45 zł, natomiast na bramie będzie trzeba zapłacić 50 zł. Oczywiście o ile w ogóle będzie jeszcze miejsce. Pomyśl o zakupie biletu jeszcze dziś.

%d bloggers like this: