Yamaha Tricity w lepszej cenie. Już teraz

Trójkołowy skuter Yamaha Tricity teraz jest dostępny w nowej, niższej cenie. Wersja standardowa kosztuje 13 999 zł, a z systemem ABS – 15 999 zł. Dodatkowo, każdy klient, który nabędzie skuter, zostanie objęty atrakcyjnym Programem Opieki „5 Kroków Yamaha”. To ciekawa propozycja, której najważniejszym punktem są bezpłatne szkolenia z jazdy prowadzone w 23 szkołach nauki jazdy na terenie całego kraju.

Tricity. Foto: Yamaha
Tricity. Foto: Yamaha

Tricity to trójkołowiec o pojemności 125 cm3 z dwoma skrętnymi kołami przednimi, które zapewniają poczucie zwiększonej stabilności jazdy. Zawieszenie wykonano w technologii Leaning Multi Wheel w taki sposób, by przednie koła mogły wspólnie pochylać się w zakrętach, przez co jadący mają wrażenie sterowania tradycyjnym motocyklem.

Trójkołowy układ podwozia zapewnia aż trzy punkty styku z jezdnią i daje większą pewność prowadzenia, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa kierowcy i pasażera. W wersji z systemem ABS prowadzący doświadcza dodatkowo komfortu hamowania bez ryzyka zablokowania kół grożącego poślizgiem.

Tricity. Foto: Yamaha
Tricity. Foto: Yamaha

Wszystkie powyższe cechy są istotne w przypadku początkujących kierowców. Yamaha Tricity łączy zwinność skutera i stabilność charakterystyczną dla pojazdów dwuśladowych. W obu wersjach Tricity źródłem napędu jest jednocylindrowy, chłodzony cieczą silnik czterosuwowy, zasilany wtryskiem paliwa, osiągający moc maksymalną 11 KM przy 9000 obr/min.

Ceny są ważne do 31.08.2016 i dotyczą modeli z rocznika produkcyjnego 2014 i 2015.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: