Ducati Multi Tour 2016 – warto zapisać się już dziś!

Druga edycja Multi Tour – imprezy dla posiadaczy motocykli Ducati, odbędzie się już w ostatni weekend sierpnia w w malowniczych okolicach Karkonoszy. Tym razem, poza Multistradami, mogą przyjechać także właściciele innych modeli Ducati. Warto zarejestrować się już dzisiaj.

Ducati Multi Tour 2015. Foto: Ducati Polska
Ducati Multi Tour 2015. Foto: Ducati Polska

Ducati Polska, w dniach 26 – 28 sierpnia, organizuje drugą edycję imprezy dedykowanej Multistradom – dużym motocyklom turystycznym ze sportowym DNA Ducati. W trakcie trzydniowej imprezy, uczestnicy znajdą się w gorącej atmosferze podgrzewanej desmodromicznymi silnikami i będą mieli okazję nacieszyć się jazdą po torze wyścigowym w Poznaniu.

Z innycha atrakcji warto wspomnieć o turystycznych wycieczkach po malowniczych drogach Karkonoszy, a także jazdą w stylu off-road, oczywiście pod okiem wykwalifikowanych trenerów i przewodników, którzy specjalnie przygotują dlauczestników trasy na poligonie „Jelenia Góra”.


Ducati Multi Tour 2015. Foto: Ducati Polska

Uczestnicy Dycati Multi Tour 2016 zostaną podzieleni na dwie grupy – OFF ROAD i SZOSA. Grupa OFF ROAD przeznaczona jest osobó chcących poznać możliwości Ducati Multistrady w terenie.

Dla uczestników w tej grupie zaplanowane zostało spersonalizowane, pięciogodzinne szkolenie na Poligonie „Jelenia Góra”. Po przerwie na obiad grupa wyjedzie na 3-godzinną rekreacyjną wycieczkę na trasach asfaltowo-szutrowych. Wymagane ogumienie min. 90/10 (typu Pirelli Scorpion Trail) – seryjne ogumienie stosowane w Ducati Multistrada. Program obejmuje: 70% offroad, 30% szosy.

Ducati Multi Tour 2015. Foto: Ducati Polska
Ducati Multi Tour 2015. Foto: Ducati Polska

Grupa SZOSA powstała dla właścicieli stricte szosowych modeli Ducati (w tym również uczestników na Multistradach, którzy nie mają ochoty wyjeżdżać poza drogi utwardzone). W programie dla tej grupy przewidziana jest 8-godzinna wycieczka po krętych drogach Kotliny Jeleniogórskiej i okolic. Wymagane jest ogumienie szosowe. Program obejmuje: 100% szosy.

Szczególną atrakcją będzie także możliwość przetestowania tegorocznej nowość Ducati – Multistrady 1200 Enduro.

Poza przyjaciółmi na Ducati,uczesnitcy Ducati Multi Tour 2016 mogą również zabrać ze sobą rodzinę, która będzie mogła skorzystać z atrakcji w Osadzie Śnieżka – niezwykłego Family SPA (koszt niewliczony w pakiecie uczestnika Multi Tour 2016).

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: