Jedziecie na zlot do Zieleńca? To już niedługo!

Zieleniec w Górach Orlickich jest doskonale znany wielbicielom białego szaleństwa ale już 22 lipca ta pięknie położona miejscowość stanie się centrum szaleństwa motocyklowego.

Dwukołowa impreza w słynącej ze swego wyjątkowego mikroklimatu miejscowości odbędzie się już po raz czwarty. Piękne widoki, niepowtarzalny mikroklimat i pomruk silników. Do Zieleńca zjeżdżają ludzie, którzy kochają motocykle i nie jest im obojętne piękno natury.

Foto: motozloty.com
Foto: motozloty.com

Teren zlotu znajduje się w samym centrum Zieleńca. Organizatorzy gwarantują duże pole namiotowe z zapleczem sanitarnym, z którego rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na okolicę. Podczas zlotu będą możliwe przejazdy kolejką linową „Gryglówka” ulokowaną pośród otaczających dolinę gór.

Górna stacja kolei usytuowana jest na 1004 m n.p.m. i dojeżdża do pasa granicznego, wzdłuż którego rozciąga się czeski narodowy rezerwat przyrody Bukačka, a kilkunastominutowy spacer umożliwia dotarcie do czeskiego schroniska Masarykova Chata.

Oczywiście nie samymi okolicznościami przyrody człowiek żyje, dlatego nie zabraknie również klasycznych atrakcji. Rockowe koncerty, pokaz sztucznych ogni, Grill & Bar, konkurencje zlotowe z nagrodami, to tylko ułamek zaplanowanych prze organizatorów rozrywek.

Każdy zlotowicz w cenie wjazdu otrzyma znaczek, naszywkę, naklejkę, miejsce na polu namiotowym i informator.

%d bloggers like this: