Właściciele salon KTM w Olsztynie dziękują policjantom za odzyskanie motocykli

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy głośnej kradzieży 17 motocykli z salonu KTM, której zuchwali złodzieje dokonali 30 czerwca podczas meczu Polska-Portugalia. Łączna wartość wywiezionych z olsztyńskiego sklepu maszyn to ponad 600 tysięcy złotych.

Foto: ktmsklep.pl
Foto: ktmsklep.pl

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku już kilka dni po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn na terenie jednej posesji znajdującej się w powiecie elbląskim. Podczas interwencji policjanci zostali zaatakowani przez przestępców, dlatego konieczne okazało się użycie broni palnej. Na szczęście nikt nie został ranny.

Właściciele okradzionego salonu KTM zamieścili na swojej stronie podziękowania, które stanowią szczęśliwy finał tej sprawy:

Skradzione z naszego salonu motocykle już wkrótce do nas wrócą! Chcielibyśmy bardzo podziękować Policji z Komendy Miejskiej oraz Wojewódzkiej w Olsztynie! Wspaniale wykonaliście swoją pracę! Jesteście prawdziwymi PROFESJONALISTAMI! Dzięki Wam możemy stanąć na nogi po tym koszmarnym zdarzeniu i wrócić do normalności! Teraz wiemy też, że takie kradzieże jak również pościgi nie zdarzają się tylko w filmach, a prawdziwi bohaterowie istnieją naprawdę!

Chcielibyśmy jednocześnie podziękować wszystkim osobom oraz mediom, które solidaryzowały się z nami w tym trudnym czasie, udostępniały informację na temat kradzieży i wspierały nas! Potwierdza się to, że motocykliści to jedna wielka rodzina i jeżeli dzieje się coś złego to można na Was liczyć!

Przyjemnie, że chociaż jedna z wielu kradzieży motocykli, została uwieńczona złapaniem sprawców.

 

Źródło: ktmsklep.pl

%d bloggers like this: