Jeśli kupisz motocykl od Yamahy, dostaniesz ciuchy w gratisie

Planujesz zakup jednego z dwójki dynamicznych street bike’ów Yamahy, to znaczy XSR700 lub XSR900? To dobry moment, żeby zrobić to właśnie teraz. Oba motocykle są dostępne w promocji, w której klient przy zakupie maszyny może dobrać odzież z kolekcji Faster Sons o niemałej wartości.

Faster Sons to filozofia budowania motocykli łączących 60 lat tradycji Yamahy z nowoczesną techniką. Yamaha postawiła na segment Sport Heritage i neoklasyki, które stanowią miks dziedzictwa firmy i jej wyścigowych sukcesów oraz zaawansowanych rozwiązań technicznych.

Faster Sons. Foto: Yamaha
Faster Sons. Foto: Yamaha

Jeśli chodzi o kolekcję odzieży i akcesoriów Faster Sons, do wyboru są klasyczne skórzane kurtki motocyklowe, designerskie kaski i rękawiczki zaprojektowane we współpracy z amerykańskim customizerem Rolandem Sandsem, uzupełnione o bogatą ofertę T-shirtów, koszul i bluz z kapturem, kamizelek i oryginalnych dodatków, które pozwolą wyróżnić się z tłumu.

Wybrane elementy kolekcji, która na co dzień jest dostępna w salonach Yamahy w standardowych cenach, do końca wakacji można otrzymać gratis przy zakupie nowego motocykla z gamy XSR. Każdy Klient, który w regulaminowym czasie nabędzie jedną z maszyn XSR z rocznika 2015 lub 2016, otrzyma odzież i akcesoria z kolekcji Faster Sons o wartości 2000 zł gratis.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: