Nie byłeś w zeszłym roku na Kustom Konwent? Niedługo będziesz mógł naprawić ten błąd

Wrocław Kustom Konwent to stosunkowo nowa impreza na motocyklowej mapie Polski, ale już okrzepnięta i mająca wierne grono wielbicieli. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 30 do 31 lipca, więc jest jeszcze dość czasu, aby zaplanować udział w tym wielkim show. Czy warto przyjechać do Wrocławia?

Wrocław Kustom Konwent. Foto: KustomKonwent.pl

Na pewno warto będzie zobaczyć i obejrzeć „na żywo” całą plejadę klimatycznych maszyn z rodzin chopper, cafe racer, scrambler, brat style, a także wiele cennych, zabytkowych egzemplarzy. Do tego pojawią się zapracowane zazwyczaj ekipy, które zaprezentują projekty „w budowie”.

Być może niektóre z nich staną się tak sławne jak niepowtarzalny “The Recidivist”, wytatuowany motocykl z Game Over Cycles powstały we współpracy z Cheyenne Tattoo Equipment oraz Zodiac Performance Product for H-D.

Źródło: Kustom Konwent

Jeśli o tatuowaniu mowa, na Kustom Konwent zaplanowano też otwarcie salonów tattoo & percing, zaś długobrodzi harleyowcy docenią zapewne barbershop, gdzie będzie można wyposażyć się w utensylia dla brodaczy i poddać zabiegom mistrza, niegdyś zwanego golibrodą.

Goście o artystycznej duszy docenią inne atrakcje, m.in. pokazy na żywo aerografu, hand paintingu, pinstripingu, zaś właściwy klimat muzyczny zapewnią grupy The Real Gone Tones i Tiger Skull.

Wrocław Kustom Konwent. Foto: KustomKonwent.pl

Zresztą atmosfera rock’n’rollowego święta to rzecz właściwie pewna, również dlatego, że miejscem spotkania gości Kustom Konwent jest słynna Zajezdnia Tramwajowa V, której budynki i instalacje są same w sobie industrialną sztuką.

Aby być na bieżąco z KK warto dopisać się do wydarzenia na facebooku, link znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: